Strada Schitu Troianu, 240757, Râmnicu Vâlcea, România
din364 lei
Vedeți prețurile de la 2 site-uri
Vedeți prețurile
Hotel NOBLESSE Boutique&Spa
Hotel NOBLESSE Boutique&Spa
Hotel NOBLESSE Boutique&Spa
Hotel NOBLESSE Boutique&Spa
Hotel NOBLESSE Boutique&Spa

Comparați cu sejururi similare

Sejur selectat

din364 lei
Vedeți prețurile de la 2 site-uri
Vedeți prețurile

Sejururi similare

  • din566 lei
    Vedeți prețurile de la 3 site-uri
    Vedeți prețurile
  • din585 lei
    Vedeți prețurile de la 2 site-uri
    Vedeți prețurile
  • din397 lei
    Vedeți prețurile de la 2 site-uri
    Vedeți prețurile
  • din423 lei
    Vedeți prețurile de la 5 site-uri
    Vedeți prețurile
  • Selectați datele pentru a vedea prețurile exacte
    Vedeți prețurile
  • din360 lei
    Vedeți prețurile de la 2 site-uri
    Vedeți prețurile
  • Selectați datele pentru a vedea prețurile exacte
    Vedeți prețurile
  • din304 lei
    Vedeți prețurile de la 2 site-uri
    Vedeți prețurile
  • Selectați datele pentru a vedea prețurile exacte
    Vedeți prețurile
  • Selectați datele pentru a vedea prețurile exacte
    Vedeți prețurile
  • din200 lei
    Vedeți prețurile de la 2 site-uri
    Vedeți prețurile

Tendință preț

Pe baza prețurilor medii de pe trivago din ultimele 30 de zile
783 lei
390 lei
0 lei

목, 16.07.26

523 lei

금, 17.07.26

586 lei

토, 18.07.26

587 lei

일, 19.07.26

586 lei

월, 20.07.26

525 lei

화, 21.07.26

523 lei

수, 22.07.26

525 lei

목, 23.07.26

525 lei

금, 24.07.26

589 lei

토, 25.07.26

586 lei

일, 26.07.26

589 lei

월, 27.07.26

526 lei

화, 28.07.26

685 lei

수, 29.07.26

680 lei

목, 30.07.26

686 lei

금, 31.07.26

775 lei

토, 01.08.26

774 lei

일, 02.08.26

774 lei

월, 03.08.26

686 lei

화, 04.08.26

682 lei

수, 05.08.26

N/A

목, 06.08.26

686 lei

금, 07.08.26

774 lei

토, 08.08.26

772 lei

일, 09.08.26

N/A

월, 10.08.26

527 lei

화, 11.08.26

527 lei

수, 12.08.26

N/A

목, 13.08.26

529 lei

금, 14.08.26

588 lei

토, 15.08.26

589 lei

일, 16.08.26

N/A

월, 17.08.26

524 lei

화, 18.08.26

524 lei

수, 19.08.26

N/A

목, 20.08.26

N/A

금, 21.08.26

591 lei

토, 22.08.26

597 lei

일, 23.08.26

N/A

월, 24.08.26

524 lei

화, 25.08.26

575 lei

수, 26.08.26

N/A

목, 27.08.26

524 lei

금, 28.08.26

N/A

토, 29.08.26

783 lei

일, 30.08.26

N/A

월, 31.08.26

532 lei

Recenzii

9,5
Excelent
pe baza a 461 evaluări de la site-uri de 
top

    Facilități de top

    • WiFi în lobby
    • WiFi în camere
    • Piscină
    • Spa
    • Parcare
    • Restaurant
    • Hotel bar
    • Sală fitness

    Toate facilitățile

    Facilități proprietate

    1. Cafenea
    2. Check-in/check-out expres
    3. Sală fitness
    4. Parcare
    5. Bar
    6. Piscină la exterior
    7. Piscină la interior
    8. sală de conferinţă
    9. Restaurant
    10. Spa
    11. concierge
    12. internet gratuit în zone publice

    Wellness

    1. masaj
    2. Saună
    3. Baie fierbinte
    4. Halat de baie

    Facilități cameră

    1. încălzire
    2. Birou
    3. Seif în cameră
    4. Wi-Fi gratuit în camere
    5. Cafetieră

    Locație

    Strada Schitu Troianu, 240757, Râmnicu Vâlcea, România

    Distanță față de Hotel NOBLESSE Boutique&Spa

    Răstoaca:1.2 km

    Stadionul Zăvoi:2.4 km

    Râmnicu Vâlcea:2.8 km

    Casa de Cultură:3.1 km

    Dealul Evantai:5.2 km

    Piramidele din Valea Stăncioiului:5.9 km

    Muzeul Satului Vâlcean:6.8 km

    Rezervația paleontologică Golești:10.8 km

    Mănăstirea Surpatele:13.2 km

    Mănăstirea Dintr-un Lemn:14.8 km

    Biserica de lemn din Albac:16.4 km

    Aeroportul Internațional Sibiu:81.2 km

    Explore nearby attractions

    Informații despre proprietate

    Strada Schitu Troianu, 240757, Râmnicu Vâlcea, România

    Întrebări frecvente despre Hotel NOBLESSE Boutique&Spa

    • Există piscină la Hotel NOBLESSE Boutique&Spa?

      Da, Hotel NOBLESSE Boutique&Spa dispune de: 2 zonele de înot.

    • Sunt permise animalele de companie la Hotel NOBLESSE Boutique&Spa?

      Nu, la Hotel NOBLESSE Boutique&Spa nu sunt permise animalele de companie.

    • Hotel NOBLESSE Boutique&Spa oferă parcare?

      Da, Hotel NOBLESSE Boutique&Spa oferă Parcare pentru oaspeți.

    • Unde este situat Hotel NOBLESSE Boutique&Spa?

      Hotel NOBLESSE Boutique&Spa este situat în Strada Schitu Troianu, 240757, Râmnicu Vâlcea, România.

    • Ce atracții turistice sunt în apropierea hotelului Hotel NOBLESSE Boutique&Spa?

    Prețurile și disponibilitatea pe care le primim de la site-urile de rezervări se modifică în permanență. Aceasta înseamnă că este posibil să nu găsiți întotdeauna exact aceeași ofertă pe care ați văzut-o pe trivago atunci când ajungeți pe site-ul de rezervări.

    Cele mai apreciate Hotels din Râmnicu Vâlcea

    • 1 Stele
      Hotel
      Hotel Posada
      8,5Excelent (903 evaluări)
      Râmnicu Vâlcea, 3.4 km faţă de Centru
      Selectați datele pentru a vedea prețurile exacte
      Vedeți prețurile
    • 3 Stele
      Hotel
      Hotel Bulevard
      9,0Excelent (1.397 evaluări)
      Râmnicu Vâlcea, 2.1 km faţă de Centru
      Selectați datele pentru a vedea prețurile exacte
      Vedeți prețurile
    • 3 Stele
      Hotel
      Casa Vlahilor
      7,8Bun (618 evaluări)
      Râmnicu Vâlcea, 1.4 km faţă de Centru
      Selectați datele pentru a vedea prețurile exacte
      Vedeți prețurile
    • 3 Stele
      Hotel
      Pensiunea Bety
      7,4(304 evaluări)
      Râmnicu Vâlcea, 33.1 km faţă de Centru
      Selectați datele pentru a vedea prețurile exacte
      Vedeți prețurile
    • Hotel
      Star Apart
      /Nicio evaluare disponibilă 
      Râmnicu Vâlcea, 1.6 km faţă de Centru
      Selectați datele pentru a vedea prețurile exacte
      Vedeți prețurile
    • 3 Stele
      Hotel
      NOVO Boutique
      9,2Excelent (914 evaluări)
      Râmnicu Vâlcea, 1.3 km faţă de Centru
      Selectați datele pentru a vedea prețurile exacte
      Vedeți prețurile
    • Alegere populară
      4 Stele
      Hotel
      Hotel Palace
      8,8Excelent (3.847 evaluări)
      Băile Govora, 0.5 km faţă de Centru
      din585 lei
      Vedeți prețurile de la 2 site-uri
      Vedeți prețurile
    • 3 Stele
      Hotel
      Hotel Suprem
      8,6Excelent (1.067 evaluări)
      Băile Olăneşti, 0.2 km faţă de Centru
      din366 lei
      Vedeți prețurile de la 2 site-uri
      Vedeți prețurile
    • 3 Stele
      Hotel
      Complex Balnear Cozia
      8,3Foarte bun (9.777 evaluări)
      Călimănești-Căciulata, 3.5 km faţă de Centru
      din487 lei
      Vedeți prețurile de la 2 site-uri
      Vedeți prețurile

    Destinații în apropiere de Hotel NOBLESSE Boutique&Spa