din346 lei
Vedeți prețurile de la 6 site-uri
Vedeți prețurile
Long Street Hotel
Long Street Hotel
Long Street Hotel
Long Street Hotel
Long Street Hotel

Comparați cu sejururi similare

Sejur selectat

din346 lei
Vedeți prețurile de la 6 site-uri
Vedeți prețurile

Sejururi similare

  • din324 lei
    Vedeți prețurile de la 9 site-uri
    Vedeți prețurile
  • din241 lei
    Vedeți prețurile de la 2 site-uri
    Vedeți prețurile
  • din255 lei
    Vedeți prețurile de la 6 site-uri
    Vedeți prețurile
  • din719 lei
    Vedeți prețurile de la 7 site-uri
    Vedeți prețurile
  • din249 lei
    Vedeți prețurile de la 2 site-uri
    Vedeți prețurile
  • Selectați datele pentru a vedea prețurile exacte
    Vedeți prețurile
  • Selectați datele pentru a vedea prețurile exacte
    Vedeți prețurile
  • Selectați datele pentru a vedea prețurile exacte
    Vedeți prețurile
  • Selectați datele pentru a vedea prețurile exacte
    Vedeți prețurile
  • din316 lei
    Vedeți prețurile de la 6 site-uri
    Vedeți prețurile
  • Selectați datele pentru a vedea prețurile exacte
    Vedeți prețurile
  • Selectați datele pentru a vedea prețurile exacte
    Vedeți prețurile

Tendință preț

Pe baza celor mai mici prețuri de pe trivago din ultimele 30 de zile
481 lei
240 lei
0 lei

T2, 24.08.26

437 lei

T3, 25.08.26

439 lei

T4, 26.08.26

439 lei

T5, 27.08.26

419 lei

T6, 28.08.26

453 lei

T7, 29.08.26

453 lei

CN, 30.08.26

419 lei

T2, 31.08.26

419 lei

T3, 01.09.26

407 lei

T4, 02.09.26

396 lei

T5, 03.09.26

407 lei

T6, 04.09.26

N/A

T7, 05.09.26

N/A

CN, 06.09.26

396 lei

T2, 07.09.26

384 lei

T3, 08.09.26

412 lei

T4, 09.09.26

407 lei

T5, 10.09.26

405 lei

T6, 11.09.26

N/A

T7, 12.09.26

N/A

CN, 13.09.26

396 lei

T2, 14.09.26

384 lei

T3, 15.09.26

412 lei

T4, 16.09.26

396 lei

T5, 17.09.26

407 lei

T6, 18.09.26

N/A

T7, 19.09.26

N/A

CN, 20.09.26

396 lei

T2, 21.09.26

384 lei

T3, 22.09.26

384 lei

T4, 23.09.26

384 lei

T5, 24.09.26

384 lei

T6, 25.09.26

N/A

T7, 26.09.26

N/A

CN, 27.09.26

481 lei

T2, 28.09.26

384 lei

T3, 29.09.26

407 lei

T4, 30.09.26

384 lei

T5, 01.10.26

417 lei

T6, 02.10.26

N/A

T7, 03.10.26

N/A

CN, 04.10.26

N/A

T2, 05.10.26

N/A

T3, 06.10.26

N/A

T4, 07.10.26

N/A

T5, 08.10.26

418 lei

T6, 09.10.26

N/A

T7, 10.10.26

N/A

CN, 11.10.26

N/A

T2, 12.10.26

N/A

T3, 13.10.26

N/A

T4, 14.10.26

N/A

T5, 15.10.26

N/A

T6, 16.10.26

N/A

T7, 17.10.26

N/A

CN, 18.10.26

N/A

T2, 19.10.26

N/A

T3, 20.10.26

N/A

T4, 21.10.26

N/A

T5, 22.10.26

N/A

T6, 23.10.26

N/A

T7, 24.10.26

N/A

Recenzii

9,1
Excelent
pe baza a 2.941 evaluări de la site-uri de 
top
  • Curățenie
    7,6
    Bun
  • Locație
    7,9
    Bun
  • Servicii
    7,5
    Bun
  • Confort
    7,3
    Rezonabil
  • Calitate/Preț
    7,3
    Rezonabil

Facilități de top

  • WiFi în lobby
  • WiFi în camere
  • Parcare
  • A/C

Toate facilitățile

Facilități proprietate

  1. Cafenea
  2. Vestibul/foaier
  3. Check-in/check-out expres
  4. Parcare
  5. terasă
  6. seif în hotel
  7. Camere nefumători
  8. Recepție 24 h
  9. WiFi în zonele comune
  10. Acces la fax/modem
  11. Închiriere de mașini
  12. concierge

Facilități cameră

  1. duș
  2. Ferestre care se deschid
  3. TV
  4. uscător de păr
  5. încălzire
  6. fierbător de apă
  7. Aer condiționat
  8. TV-satelit
  9. Birou
  10. Salon mic
  11. telefon
  12. cablu TV

Locație

Strada Lungă 193, 500051, Brașov, România

Distanță față de Long Street Hotel

Biserica Bartolomeu:0.7 km

Bartolomeu:0.8 km

Cetățuia de pe Strajă:1.2 km

Brașov:1.8 km

Poarta Ecaterinei:2 km

Biserica Sf. Nicolae:2.4 km

Muzeul "Prima Școală Românească":2.4 km

Tâmpa:2.7 km

Aeroportul Internațional Brașov:6.9 km

Canionul Șapte Scări:11.1 km

Cetatea Râșnov:11.4 km

Biserica fortificată din Prejmer:16.6 km

Explore nearby attractions

Informații despre proprietate

Strada Lungă 193, 500051, Brașov, România

Întrebări frecvente despre Long Street Hotel

  • Există piscină la Long Street Hotel?

    Nu, Long Street Hotel nu oferă piscină.

  • Sunt permise animalele de companie la Long Street Hotel?

    Nu, la Long Street Hotel nu sunt permise animalele de companie.

  • Long Street Hotel oferă parcare?

    Da, Long Street Hotel oferă Parcare pentru oaspeți.

  • Unde este situat Long Street Hotel?

    Long Street Hotel este situat în Strada Lungă 193, 500051, Brașov, România.

  • Ce atracții turistice sunt în apropierea hotelului Long Street Hotel?

Prețurile și disponibilitatea pe care le primim de la site-urile de rezervări se modifică în permanență. Aceasta înseamnă că este posibil să nu găsiți întotdeauna exact aceeași ofertă pe care ați văzut-o pe trivago atunci când ajungeți pe site-ul de rezervări.

Cele mai apreciate Hotels din Brașov

  • 3 Stele
    Hotel
    Hotel Bella Muzica
    9,1Excelent (4.722 evaluări)
    Brașov, 0.1 km faţă de Centru
    din562 lei
    Vedeți prețurile de la 2 site-uri
    Vedeți prețurile
  • 4 Stele
    Hotel
    Casa Cranta
    9,2Excelent (1.813 evaluări)
    Brașov, 0.8 km faţă de Centru
    din309 lei
    Vedeți prețurile de la 9 site-uri
    Vedeți prețurile
  • 4 Stele
    Hotel
    Victoria Bulevard Hotel
    9,2Excelent (1.843 evaluări)
    Brașov, 2.4 km faţă de Centru
    din559 lei
    Vedeți prețurile de la 9 site-uri
    Vedeți prețurile
  • 3 Stele
    Hotel
    Pension Flamingo
    8,0Foarte bun (1.925 evaluări)
    Brașov, 1.0 km faţă de Centru
    din223 lei
    Vedeți prețurile de la 2 site-uri
    Vedeți prețurile
  • 4 Stele
    Hotel
    Curtea Brasoveana
    9,3Excelent (907 evaluări)
    Brașov, 0.9 km faţă de Centru
    din463 lei
    Vedeți prețurile de la 3 site-uri
    Vedeți prețurile
  • 4 Stele
    Hotel
    Grand Hotel
    8,3Foarte bun (1.772 evaluări)
    Brașov, 4.6 km faţă de Centru
    din328 lei
    Vedeți prețurile de la 8 site-uri
    Vedeți prețurile
  • 3 Stele
    Hotel
    Pensiunea Ambient
    8,3Foarte bun (1.151 evaluări)
    Brașov, 1.5 km faţă de Centru
    din283 lei
    Vedeți prețurile de la 8 site-uri
    Vedeți prețurile
  • 4 Stele
    Hotel
    Hotel Belvedere
    8,7Excelent (4.205 evaluări)
    Brașov, 0.9 km faţă de Centru
    din614 lei
    Vedeți prețurile de la 5 site-uri
    Vedeți prețurile
  • 3 Stele
    Hotel
    Hotel Apollonia
    7,9Bun (2.616 evaluări)
    Brașov, 1.1 km faţă de Centru
    din330 lei
    Vedeți prețurile de la 8 site-uri
    Vedeți prețurile

Destinații în apropiere de Long Street Hotel