Selectați datele pentru a vedea prețurile exacte
Vedeți prețurile
Magic Costinesti
Magic Costinesti
Magic Costinesti
Magic Costinesti
Magic Costinesti

Comparați cu sejururi similare

Sejur selectat

Selectați datele pentru a vedea prețurile exacte
Vedeți prețurile

Sejururi similare

  • din516 lei
    Vedeți prețurile de la 2 site-uri
    Vedeți prețurile
  • din152 lei
    Vedeți prețurile de la 1 site
    Vedeți prețurile
  • din177 lei
    Vedeți prețurile de la 7 site-uri
    Vedeți prețurile
  • Selectați datele pentru a vedea prețurile exacte
    Vedeți prețurile
  • din141 lei
    Vedeți prețurile de la 3 site-uri
    Vedeți prețurile
  • Selectați datele pentru a vedea prețurile exacte
    Vedeți prețurile
  • Selectați datele pentru a vedea prețurile exacte
    Vedeți prețurile
  • Selectați datele pentru a vedea prețurile exacte
    Vedeți prețurile
  • Selectați datele pentru a vedea prețurile exacte
    Vedeți prețurile
  • Selectați datele pentru a vedea prețurile exacte
    Vedeți prețurile
  • Selectați datele pentru a vedea prețurile exacte
    Vedeți prețurile
  • Selectați datele pentru a vedea prețurile exacte
    Vedeți prețurile

Recenzii

8,6
Excelent
pe baza a 918 evaluări de la site-uri de 
top
  • Curățenie
    8,3
    Foarte bun
  • Locație
    8,6
    Excelent
  • Servicii
    8,4
    Foarte bun
  • Confort
    8,1
    Foarte bun
  • Facilități
    7,9
    Bun
  • Calitate/Preț
    8,2
    Foarte bun

Facilități de top

  • WiFi în lobby
  • WiFi în camere
  • Parcare
  • A/C

Toate facilitățile

Facilități proprietate

  1. Parcare
  2. terasă
  3. Camere nefumători
  4. WiFi în zonele comune
  5. internet gratuit în zone publice
  6. Wi-Fi
  7. Curățare profundă
  8. Distanțare de siguranță
  9. Protocol de reacție
  10. Protocoale de siguranță
  11. Plată fără numerar
  12. Factură furnizată

Facilități cameră

  1. duș
  2. Ferestre care se deschid
  3. TV
  4. încălzire
  5. Aer condiționat
  6. Salon mic
  7. cablu TV
  8. Wi-Fi (cameră)
  9. Bucătărie
  10. frigider
  11. Wi-Fi gratuit în camere

Locație

Strada Tineretului 66, 907090, Costinești, România

Distanță față de Magic Costinesti

Costinești:0.5 km

Costinești:0.6 km

Epava Evangelia:1.3 km

Vapor:6.9 km

Teatrul de vară:11.1 km

Teatrul de Vară:12.6 km

Geamia "Esma han Sultan":16.5 km

Scena plutitoare:16.6 km

German coastal battery Tirpitz:18.5 km

Peștera Limanu:18.7 km

Căminul Cultural Limanu:18.9 km

Aeroportul Internațional „Mihail Kogălniceanu” Constanța:46.7 km

Explore nearby attractions

Informații despre proprietate

Strada Tineretului 66, 907090, Costinești, România

Întrebări frecvente despre Magic Costinesti

  • Există piscină la Magic Costinesti?

    Nu, Magic Costinesti nu oferă piscină.

  • Sunt permise animalele de companie la Magic Costinesti?

    Nu, la Magic Costinesti nu sunt permise animalele de companie.

  • Magic Costinesti oferă parcare?

    Da, Magic Costinesti oferă Parcare pentru oaspeți.

  • Care este ora de check-in și check-out la Magic Costinesti?

    Check-inul la Magic Costinesti este disponibil de la ora: . Check-outul poate fi făcut până la ora .

  • Unde este situat Magic Costinesti?

    Magic Costinesti este situat în Strada Tineretului 66, 907090, Costinești, România.

Prețurile și disponibilitatea pe care le primim de la site-urile de rezervări se modifică în permanență. Aceasta înseamnă că este posibil să nu găsiți întotdeauna exact aceeași ofertă pe care ați văzut-o pe trivago atunci când ajungeți pe site-ul de rezervări.

Cele mai apreciate Hotels din Costinești

  • 3 Stele
    Hotel
    S&K Dotro
    8,7Excelent (396 evaluări)
    Costinești, 1.2 km faţă de Centru
    Selectați datele pentru a vedea prețurile exacte
    Vedeți prețurile
  • 3 Stele
    Hotel
    House of Sun
    7,6Bun (144 evaluări)
    Costinești, 0.6 km faţă de Centru
    Selectați datele pentru a vedea prețurile exacte
    Vedeți prețurile
  • 3 Stele
    Hotel
    Hotel Regal
    7,9Bun (472 evaluări)
    Costinești, 0.6 km faţă de Centru
    din416 lei
    Vedeți prețurile de la 2 site-uri
    Vedeți prețurile
  • 3 Stele
    Hotel
    Arena Dotro
    7,8Bun (230 evaluări)
    Costinești, 0.3 km faţă de Centru
    Selectați datele pentru a vedea prețurile exacte
    Vedeți prețurile
  • 3 Stele
    Hotel
    Autentic Boutikue
    9,4Excelent (223 evaluări)
    Costinești, 1.6 km faţă de Centru
    Selectați datele pentru a vedea prețurile exacte
    Vedeți prețurile
  • 2 Stele
    Hotel
    Hotel Forum
    7,1(996 evaluări)
    Costinești, 1.0 km faţă de Centru
    Selectați datele pentru a vedea prețurile exacte
    Vedeți prețurile
  • 3 Stele
    Hotel
    Hotel Impact G
    7,8Bun (368 evaluări)
    Costinești, 0.3 km faţă de Centru
    Selectați datele pentru a vedea prețurile exacte
    Vedeți prețurile
  • 3 Stele
    Hotel
    Villa Teo
    6,6(82 evaluări)
    Costinești, 0.4 km faţă de Centru
    Selectați datele pentru a vedea prețurile exacte
    Vedeți prețurile
  • 3 Stele
    Hotel
    Poienita
    8,5Excelent (148 evaluări)
    Costinești, 0.2 km faţă de Centru
    Selectați datele pentru a vedea prețurile exacte
    Vedeți prețurile

Destinații în apropiere de Magic Costinesti