din865 lei
Vedeți prețurile de la 9 site-uri
Vedeți prețurile
H10 Las Palmeras
H10 Las Palmeras
H10 Las Palmeras
H10 Las Palmeras
H10 Las Palmeras

Comparați cu sejururi similare

Sejur selectat

din865 lei
Vedeți prețurile de la 9 site-uri
Vedeți prețurile

Sejururi similare

  • din643 lei
    Vedeți prețurile de la 8 site-uri
    Vedeți prețurile
  • din1.242 lei
    Vedeți prețurile de la 9 site-uri
    Vedeți prețurile
  • din3.835 lei
    Vedeți prețurile de la 1 site
    Vedeți prețurile
  • din1.362 lei
    Vedeți prețurile de la 12 site-uri
    Vedeți prețurile
  • din1.555 lei
    Vedeți prețurile de la 4 site-uri
    Vedeți prețurile
  • din1.325 lei
    Vedeți prețurile de la 8 site-uri
    Vedeți prețurile
  • Selectați datele pentru a vedea prețurile exacte
    Vedeți prețurile
  • din803 lei
    Vedeți prețurile de la 10 site-uri
    Vedeți prețurile
  • Selectați datele pentru a vedea prețurile exacte
    Vedeți prețurile
  • Selectați datele pentru a vedea prețurile exacte
    Vedeți prețurile
  • Selectați datele pentru a vedea prețurile exacte
    Vedeți prețurile
  • Selectați datele pentru a vedea prețurile exacte
    Vedeți prețurile

Tendință preț

Pe baza celor mai mici prețuri de pe trivago din ultimele 30 de zile
0 lei
0 lei
0 lei

Recenzii

8,4
Foarte bun
pe baza a 15.934 evaluări de la site-uri de 
top

Evaluat peste medie pentru Playa de las Américas

Recenzii oaspeți

Excelent49%
Foarte bun23%
Bun17%
Rezonabil5%
Deficitar6%

Facilități de top

  • WiFi în lobby
  • WiFi în camere
  • Piscină
  • A/C
  • Restaurant
  • Hotel bar
  • Sală fitness

Toate facilitățile

Facilități proprietate

  1. centru afaceri
  2. Cafenea
  3. Vestibul/foaier
  4. Check-in/check-out expres
  5. lift
  6. Sală fitness
  7. terasă
  8. Servicii valet
  9. Bar
  10. bar pe plajă
  11. piscină cu bar
  12. Piscină la exterior

Wellness

  1. solar

Facilități cameră

  1. Cadă
  2. duș
  3. masă de călcat
  4. Ferestre care se deschid
  5. TV
  6. uscător de păr
  7. Aer condiționat
  8. Minibar
  9. TV-satelit
  10. Birou
  11. telefon
  12. Seif în cameră

Facilități sportive

  1. Tir cu arcul
  2. închirieri biciclete
  3. Teren de golf
  4. fitness
  5. teren de tenis
  6. tenis de masă

Pentru copii

  1. club copii

Caracteristici hotel

  1. Pentru LGBTQ+

Accesibilitate

  1. Cale de deplasare accesibilă

Locație

Av. Rafael Puig Lluvina, 28, 38650, Playa de las Américas, Spania

Distanță față de H10 Las Palmeras

Playa de las Américas:0.3 km

Estadio Olímpico Antonio Domínguez Alfonso:0.6 km

Siam Park:1.4 km

Monkey Park:3.9 km

Jungle Park:4.2 km

Casa Fuerte:7.1 km

Iglesia San Pedro Apóstol:14.5 km

Pino Gordo:14.9 km

Pino de las dos Pernadas:15 km

Tenerife South Airport:15.7 km

Juan Évora Ethnographic Museum:17.6 km

Explore nearby attractions

Informații despre proprietate

Av. Rafael Puig Lluvina, 28, 38650, Playa de las Américas, Spania

Întrebări frecvente despre H10 Las Palmeras

  • Există piscină la H10 Las Palmeras?

    Da, H10 Las Palmeras dispune de: 2 zonele de înot.

  • Sunt permise animalele de companie la H10 Las Palmeras?

    Nu, la H10 Las Palmeras nu sunt permise animalele de companie.

  • H10 Las Palmeras oferă parcare?

    Nu, H10 Las Palmeras nu oferă parcare.

  • Care este ora de check-in și check-out la H10 Las Palmeras?

    Check-inul la H10 Las Palmeras este disponibil de la ora: . Check-outul poate fi făcut până la ora .

  • Unde este situat H10 Las Palmeras?

    H10 Las Palmeras este situat în Av. Rafael Puig Lluvina, 28, 38650, Playa de las Américas, Spania.

Prețurile și disponibilitatea pe care le primim de la site-urile de rezervări se modifică în permanență. Aceasta înseamnă că este posibil să nu găsiți întotdeauna exact aceeași ofertă pe care ați văzut-o pe trivago atunci când ajungeți pe site-ul de rezervări.

Cele mai apreciate Hotels din Playa de las Américas

  • 4 Stele
    Hotel
    Green Garden Eco Resort
    9,0Excelent (7.662 evaluări)
    Playa de las Américas, 1.2 km faţă de Centru
    din1.048 lei
    Vedeți prețurile de la 6 site-uri
    Vedeți prețurile
  • 5 Stele
    Hotel
    Hotel Sir Anthony
    9,4Excelent (2.966 evaluări)
    Playa de las Américas, 0.6 km faţă de Centru
    din1.897 lei
    Vedeți prețurile de la 10 site-uri
    Vedeți prețurile
  • 3 Stele
    Hotel
    Garden City
    8,4Foarte bun (4.840 evaluări)
    Playa de las Américas, 1.8 km faţă de Centru
    Selectați datele pentru a vedea prețurile exacte
    Vedeți prețurile
  • 4 Stele
    Hotel
    Coral California
    8,0Foarte bun (2.271 evaluări)
    Playa de las Américas, 0.3 km faţă de Centru
    Selectați datele pentru a vedea prețurile exacte
    Vedeți prețurile
  • 5 Stele
    Hotel
    1881 Tenerife Madrigueras Golf Hotel
    9,4Excelent (896 evaluări)
    Playa de las Américas, 1.7 km faţă de Centru
    din1.214 lei
    Vedeți prețurile de la 9 site-uri
    Vedeți prețurile
  • Alegere populară
    3 Stele
    Hotel
    Ona Palm Beach Tenerife
    7,6Bun (14.226 evaluări)
    Playa de las Américas, 1.1 km faţă de Centru
    Selectați datele pentru a vedea prețurile exacte
    Vedeți prețurile
  • 3 Stele
    Hotel
    Catalonia Oro Negro
    7,9Bun (8.192 evaluări)
    Playa de las Américas, 0.6 km faţă de Centru
    din635 lei
    Vedeți prețurile de la 8 site-uri
    Vedeți prețurile
  • 4 Stele
    Hotel
    Vanilla Garden Boutique Hotel - Adults Only
    8,9Excelent (3.759 evaluări)
    Playa de las Américas, 0.9 km faţă de Centru
    Selectați datele pentru a vedea prețurile exacte
    Vedeți prețurile
  • 3 Stele
    Hotel
    Parque Santiago IV
    8,7Excelent (3.693 evaluări)
    Playa de las Américas, 0.7 km faţă de Centru
    Selectați datele pentru a vedea prețurile exacte
    Vedeți prețurile

Destinații în apropiere de H10 Las Palmeras