Vedeți prețurile de la 8 site-uri
din750 lei
Barcelo Raval
Barcelo Raval
Barcelo Raval
Barcelo Raval
Barcelo Raval

Comparați cu sejururi similare

Sejur selectat

  • WiFi gratuit
  • Piscină
  • Spa
Vedeți prețurile de la 8 site-uri
din750 lei

Sejururi similare

    • WiFi gratuit
    • Parcare
    • Animale de companie
    Vedeți prețurile de la 10 site-uri
    din483 lei
    • WiFi gratuit
    • Parcare
    • A/C
    Vedeți prețurile de la 9 site-uri
    din669 lei
    • WiFi gratuit
    • Parcare
    • Animale de companie
    Vedeți prețurile de la 7 site-uri
    din493 lei
    • WiFi gratuit
    • Piscină
    • Parcare
    Vedeți prețurile de la 9 site-uri
    din931 lei
    • WiFi gratuit
    • Parcare
    • A/C
    Selectați datele pentru a vedea prețurile exacte
    • WiFi gratuit
    • Piscină
    • A/C
    Selectați datele pentru a vedea prețurile exacte
    • WiFi gratuit
    • Piscină
    • A/C
    Vedeți prețurile de la 6 site-uri
    din810 lei
    • Parcare
    • A/C
    • Hotel bar
    Selectați datele pentru a vedea prețurile exacte
    • WiFi gratuit
    • Piscină
    • A/C
    Vedeți prețurile de la 6 site-uri
    din714 lei
    • WiFi gratuit
    • A/C
    Selectați datele pentru a vedea prețurile exacte
    • WiFi gratuit
    • Piscină
    • Parcare
    Selectați datele pentru a vedea prețurile exacte
    • WiFi gratuit
    • A/C
    • Restaurant
    Vedeți prețurile de la 8 site-uri
    din643 lei

Tendință preț

Pe baza celor mai mici prețuri de pe trivago din ultimele 30 de zile
1.199 lei
600 lei
0 lei

Lu, 26.10.26

N/A

Ma, 27.10.26

N/A

Mi, 28.10.26

N/A

Jo, 29.10.26

N/A

Vi, 30.10.26

1.140 lei

Sâ, 31.10.26

N/A

Du, 01.11.26

998 lei

Lu, 02.11.26

1.199 lei

Ma, 03.11.26

N/A

Mi, 04.11.26

N/A

Jo, 05.11.26

N/A

Vi, 06.11.26

N/A

Sâ, 07.11.26

961 lei

Du, 08.11.26

853 lei

Lu, 09.11.26

960 lei

Ma, 10.11.26

N/A

Mi, 11.11.26

N/A

Jo, 12.11.26

N/A

Vi, 13.11.26

N/A

Sâ, 14.11.26

N/A

Du, 15.11.26

N/A

Lu, 16.11.26

N/A

Ma, 17.11.26

N/A

Mi, 18.11.26

N/A

Jo, 19.11.26

N/A

Vi, 20.11.26

N/A

Sâ, 21.11.26

925 lei

Du, 22.11.26

N/A

Lu, 23.11.26

N/A

Ma, 24.11.26

N/A

Mi, 25.11.26

N/A

Jo, 26.11.26

N/A

Vi, 27.11.26

N/A

Sâ, 28.11.26

N/A

Du, 29.11.26

N/A

Lu, 30.11.26

N/A

Ma, 01.12.26

600 lei

Mi, 02.12.26

N/A

Jo, 03.12.26

N/A

Vi, 04.12.26

N/A

Sâ, 05.12.26

N/A

Du, 06.12.26

N/A

Lu, 07.12.26

N/A

Ma, 08.12.26

N/A

Mi, 09.12.26

N/A

Jo, 10.12.26

N/A

Vi, 11.12.26

N/A

Sâ, 12.12.26

N/A

Du, 13.12.26

N/A

Lu, 14.12.26

N/A

Ma, 15.12.26

599 lei

Mi, 16.12.26

N/A

Jo, 17.12.26

N/A

Vi, 18.12.26

N/A

Sâ, 19.12.26

N/A

Du, 20.12.26

N/A

Lu, 21.12.26

N/A

Ma, 22.12.26

N/A

Mi, 23.12.26

583 lei

Jo, 24.12.26

N/A

Vi, 25.12.26

N/A

Sâ, 26.12.26

N/A

Recenzii

8,5
Excelent
pe baza a 10.649 evaluări de la site-uri de 
top

Evaluat peste medie pentru Barcelona

Recenzii oaspeți

Excelent55%
Foarte bun25%
Bun11%
Acceptabil5%
Deficitar4%

Facilități de top

  • WiFi în lobby
  • WiFi în camere
  • Piscină
  • Spa
  • Parcare
  • Animale de companie
  • A/C
  • Restaurant
  • Hotel bar
  • Sală fitness

Toate facilitățile

Facilități proprietate

  1. centru afaceri
  2. Cafenea
  3. nightclub
  4. Vestibul/foaier
  5. Check-in/check-out expres
  6. lift
  7. Sală fitness
  8. Parcare
  9. terasă
  10. Animale de companie
  11. Bar
  12. piscină cu bar

Wellness

  1. masaj
  2. Saună
  3. solar
  4. Baie fierbinte

Accesibilitate

  1. Acces scaun cu rotile
  2. Parcare pt. pers. cu dizabilități

Facilități cameră

  1. duș
  2. masă de călcat
  3. TV
  4. uscător de păr
  5. încălzire
  6. fierbător de apă
  7. Aer condiționat
  8. Minibar
  9. Radio
  10. TV-satelit
  11. Birou

Facilități sportive

  1. închirieri biciclete
  2. Teren de golf
  3. fitness

Caracteristici hotel

  1. Pentru familii
  2. Pentru LGBTQ+

Tema/tipul hotelului

  1. Boutique Hotel

Pentru copii

  1. Mese pentru copii

Locație

Rambla del Raval, 17, 21, 08001, Barcelona, Spania

Distanță față de Barcelo Raval

La Rambla:0.4 km

Cathedral Of Santa Eulalia:0.8 km

Barcelona:0.9 km

Palau De La Música Catalana:1.1 km

Santa Maria Del Mar:1.2 km

Triumphal Arch:1.6 km

Olympic Stadium Lluís Companys:2 km

Sagrada Família:2.8 km

Park Guell:4.2 km

Barcelona El Prat Josep Tarradellas Airport:11.5 km

Explore nearby attractions

Informații despre proprietate

Rambla del Raval, 17, 21, 08001, Barcelona, Spania

Întrebări frecvente despre Barcelo Raval

  • Există piscină la Barcelo Raval?

    Da, Barcelo Raval dispune de: 2 zonele de înot.

  • Sunt permise animalele de companie la Barcelo Raval?

    Da, Barcelo Raval are o politică pentru animale de companie care poate varia în funcție de tipul de cameră sau de disponibilitate. Vă rugăm să verificați direct cu hotelul pentru a afla mai multe despre politica lor pentru animale de companie.

  • Barcelo Raval oferă parcare?

    Da, Barcelo Raval oferă Parcare, Parcare pt. pers. cu dizabilități pentru oaspeți.

  • Care este ora de check-in și check-out la Barcelo Raval?

    Check-inul la Barcelo Raval este disponibil de la ora: . Check-outul poate fi făcut până la ora .

  • Unde este situat Barcelo Raval?

    Barcelo Raval este situat în Rambla del Raval, 17, 21, 08001, Barcelona, Spania.

Prețurile și disponibilitatea pe care le primim de la site-urile de rezervări se modifică în permanență. Aceasta înseamnă că este posibil să nu găsiți întotdeauna exact aceeași ofertă pe care ați văzut-o pe trivago atunci când ajungeți pe site-ul de rezervări.

Cele mai apreciate Hotels din Barcelona

  • SM Hotel Sant Antoni
    Vedeți prețurile de la 7 site-uri
    din706 lei
  • Ibis Barcelona Meridiana
    Vedeți prețurile de la 10 site-uri
    din483 lei
  • easyHotel Barcelona La Sagrera
    Vedeți prețurile de la 5 site-uri
    din565 lei
  • NH Sants Barcelona
    Vedeți prețurile de la 10 site-uri
    din634 lei
  • Hotel Alimara
    Vedeți prețurile de la 9 site-uri
    din526 lei
  • Leonardo Royal Hotel Barcelona Forum
    Vedeți prețurile de la 8 site-uri
    din760 lei
  • Ibis Budget Barcelona Center
    Vedeți prețurile de la 4 site-uri
    din537 lei
  • Silken Sant Gervasi
    Vedeți prețurile de la 8 site-uri
    din739 lei
  • Eurohotel Diagonal Port
    Vedeți prețurile de la 9 site-uri
    din493 lei

Destinații în apropiere de Barcelo Raval