- Alegere populară
Popularitatea se stabilește pe baza numărului total de recenzii postat de oaspeții respectivei unități de cazare în comparație cu numărul total de recenzii aferent tuturor celorlalte unități de cazare de același tip și cu același număr de stele din Yomitan, Japonia
8996 hotels in Insulele Okinawa
- Selectați datele pentru a vedea prețurile exacte
- Alegere populară
Popularitatea se stabilește pe baza numărului total de recenzii postat de oaspeții respectivei unități de cazare în comparație cu numărul total de recenzii aferent tuturor celorlalte unități de cazare de același tip și cu același număr de stele din Nago, Japonia
The Busena Terrace
5 SteleSelectați datele pentru a vedea prețurile exacte- Alegere populară
Popularitatea se stabilește pe baza numărului total de recenzii postat de oaspeții respectivei unități de cazare în comparație cu numărul total de recenzii aferent tuturor celorlalte unități de cazare de același tip și cu același număr de stele din Itoman, Japonia
Ryukyu Hotel & Resort Nashiro Beach
5 SteleSelectați datele pentru a vedea prețurile exacte- Alegere populară
Popularitatea se stabilește pe baza numărului total de recenzii postat de oaspeții respectivei unități de cazare în comparație cu numărul total de recenzii aferent tuturor celorlalte unități de cazare de același tip și cu același număr de stele din Yomitan, Japonia
Hotel Nikko Alivila
4 SteleSelectați datele pentru a vedea prețurile exacteHalekulani Okinawa
5 SteleSelectați datele pentru a vedea prețurile exacte- Alegere populară
Popularitatea se stabilește pe baza numărului total de recenzii postat de oaspeții respectivei unități de cazare în comparație cu numărul total de recenzii aferent tuturor celorlalte unități de cazare de același tip și cu același număr de stele din Onna, Japonia
Kafuu Resort Fuchaku Condo Hotel
5 SteleSelectați datele pentru a vedea prețurile exacte- Alegere populară
Popularitatea se stabilește pe baza numărului total de recenzii postat de oaspeții respectivei unități de cazare în comparație cu numărul total de recenzii aferent tuturor celorlalte unități de cazare de același tip și cu același număr de stele din Ishigaki, Japonia
Club Med Kabira - Ishigaki
4 SteleSelectați datele pentru a vedea prețurile exacteKanucha Bay Hotel & Villas
4 SteleSelectați datele pentru a vedea prețurile exacte- Alegere populară
Popularitatea se stabilește pe baza numărului total de recenzii postat de oaspeții respectivei unități de cazare în comparație cu numărul total de recenzii aferent tuturor celorlalte unități de cazare de același tip și cu același număr de stele din Yomitan, Japonia
HOSHINOYA Okinawa
5 SteleSelectați datele pentru a vedea prețurile exacte- Alegere populară
Popularitatea se stabilește pe baza numărului total de recenzii postat de oaspeții respectivei unități de cazare în comparație cu numărul total de recenzii aferent tuturor celorlalte unități de cazare de același tip și cu același număr de stele din Nanjo, Japonia
The Yuinchi Hotel Nanjo
3 SteleSelectați datele pentru a vedea prețurile exacte- Alegere populară
Popularitatea se stabilește pe baza numărului total de recenzii postat de oaspeții respectivei unități de cazare în comparație cu numărul total de recenzii aferent tuturor celorlalte unități de cazare de același tip și cu același număr de stele din Taketomi, Japonia
HOSHINOYA Taketomi Island
5 SteleSelectați datele pentru a vedea prețurile exactePGM Hotel Resort Okinawa
4 SteleSelectați datele pentru a vedea prețurile exacte- Alegere populară
Popularitatea se stabilește pe baza numărului total de recenzii postat de oaspeții respectivei unități de cazare în comparație cu numărul total de recenzii aferent tuturor celorlalte unități de cazare de același tip și cu același număr de stele din Onna, Japonia
Hotel Monterey Okinawa Spa & Resort
4 SteleSelectați datele pentru a vedea prețurile exacte- Alegere populară
Popularitatea se stabilește pe baza numărului total de recenzii postat de oaspeții respectivei unități de cazare în comparație cu numărul total de recenzii aferent tuturor celorlalte unități de cazare de același tip și cu același număr de stele din Chatan, Japonia
Vessel Hotel Campana Okinawa
4 SteleSelectați datele pentru a vedea prețurile exacte- Alegere populară
Popularitatea se stabilește pe baza numărului total de recenzii postat de oaspeții respectivei unități de cazare în comparație cu numărul total de recenzii aferent tuturor celorlalte unități de cazare de același tip și cu același număr de stele din Miyako-jima, Japonia
Shigira Bayside Suite Allamanda
5 SteleSelectați datele pentru a vedea prețurile exacte- Alegere populară
Popularitatea se stabilește pe baza numărului total de recenzii postat de oaspeții respectivei unități de cazare în comparație cu numărul total de recenzii aferent tuturor celorlalte unități de cazare de același tip și cu același număr de stele din Kitakagusuku, Japonia
Okinawa Grand Mer Resort
4 SteleSelectați datele pentru a vedea prețurile exacteMercure Okinawa Naha
4 SteleSelectați datele pentru a vedea prețurile exacteREF Okinawa Arena by VESSEL HOTELS
4 SteleSelectați datele pentru a vedea prețurile exacteOkinawa Prince Hotel Ocean View Ginowan
5 SteleSelectați datele pentru a vedea prețurile exacteNovotel Okinawa Naha
4 SteleSelectați datele pentru a vedea prețurile exacteLoisir Spa Tower Naha
4 SteleSelectați datele pentru a vedea prețurile exacteLequ Okinawa Chatan Spa & Resort
4 SteleSelectați datele pentru a vedea prețurile exacte- Alegere populară
Popularitatea se stabilește pe baza numărului total de recenzii postat de oaspeții respectivei unități de cazare în comparație cu numărul total de recenzii aferent tuturor celorlalte unități de cazare de același tip și cu același număr de stele din Chatan, Japonia
La'gent Hotel Okinawa Chatan
3 SteleSelectați datele pentru a vedea prețurile exacte- Alegere populară
Popularitatea se stabilește pe baza numărului total de recenzii postat de oaspeții respectivei unități de cazare în comparație cu numărul total de recenzii aferent tuturor celorlalte unități de cazare de același tip și cu același număr de stele din Kunigami, Japonia
Okuma Private Beach & Resort
4 SteleSelectați datele pentru a vedea prețurile exacte- Alegere populară
Popularitatea se stabilește pe baza numărului total de recenzii postat de oaspeții respectivei unități de cazare în comparație cu numărul total de recenzii aferent tuturor celorlalte unități de cazare de același tip și cu același număr de stele din Miyako-jima, Japonia
Hotel Breezebay Marina
4 SteleSelectați datele pentru a vedea prețurile exacteThe Moon Beach Museum Resort
4 SteleSelectați datele pentru a vedea prețurile exacteSheraton Okinawa Sunmarina Resort
5 SteleSelectați datele pentru a vedea prețurile exacteThe Beach Tower Okinawa
4 SteleSelectați datele pentru a vedea prețurile exacteGreen Rich Hotel & Capsule Naha - Artificial Hot Spring Futamata Yunohana
2 SteleSelectați datele pentru a vedea prețurile exacteOMO5 Okinawa Naha by Hoshino Resorts
3 SteleSelectați datele pentru a vedea prețurile exacteTWIN-LINE HOTEL YANBARU OKINAWA JAPAN
4 SteleSelectați datele pentru a vedea prețurile exacteGrandvrio Resort Ishigakijima Villa Garden
4 SteleSelectați datele pentru a vedea prețurile exacteBEB5 Okinawa Seragaki by Hoshino Resorts
4 SteleSelectați datele pentru a vedea prețurile exacteHotel Livemax Naha
2 SteleSelectați datele pentru a vedea prețurile exacteHotel Gran View Okinawa
3 SteleSelectați datele pentru a vedea prețurile exacte
Prețurile și disponibilitatea pe care le primim de la site-urile de rezervări se modifică în permanență. Aceasta înseamnă că este posibil să nu găsiți întotdeauna exact aceeași ofertă pe care ați văzut-o pe trivago atunci când ajungeți pe site-ul de rezervări.



