Selectați datele pentru a vedea prețurile exacte
Thrace Konak Hotel & Spa
Thrace Konak Hotel & Spa
Thrace Konak Hotel & Spa
Thrace Konak Hotel & Spa
Thrace Konak Hotel & Spa

Comparați cu sejururi similare

Sejur selectat

  • WiFi gratuit
  • Spa
  • Parcare
Selectați datele pentru a vedea prețurile exacte

Sejururi similare

    • WiFi gratuit
    • Parcare
    • A/C
    Selectați datele pentru a vedea prețurile exacte
    • WiFi gratuit
    • Parcare
    • A/C
    Selectați datele pentru a vedea prețurile exacte
    • WiFi gratuit
    • Parcare
    • A/C
    Selectați datele pentru a vedea prețurile exacte
    • WiFi gratuit
    • Parcare
    • Animale de companie
    Selectați datele pentru a vedea prețurile exacte
    • WiFi gratuit
    • Parcare
    • A/C
    Selectați datele pentru a vedea prețurile exacte
    • WiFi gratuit
    • A/C
    Selectați datele pentru a vedea prețurile exacte
    • WiFi gratuit
    • Parcare
    • Animale de companie
    Selectați datele pentru a vedea prețurile exacte
    • WiFi gratuit
    • Spa
    • Parcare
    Selectați datele pentru a vedea prețurile exacte

Tendință preț

Pe baza celor mai mici prețuri de pe trivago din ultimele 30 de zile
251 lei
125 lei
0 lei

Jo, 08.10.26

N/A

Vi, 09.10.26

247 lei

Sâ, 10.10.26

251 lei

Du, 11.10.26

N/A

Lu, 12.10.26

N/A

Ma, 13.10.26

N/A

Mi, 14.10.26

N/A

Jo, 15.10.26

N/A

Vi, 16.10.26

N/A

Sâ, 17.10.26

N/A

Du, 18.10.26

N/A

Lu, 19.10.26

N/A

Ma, 20.10.26

N/A

Mi, 21.10.26

N/A

Jo, 22.10.26

N/A

Vi, 23.10.26

N/A

Sâ, 24.10.26

N/A

Du, 25.10.26

N/A

Lu, 26.10.26

N/A

Ma, 27.10.26

N/A

Mi, 28.10.26

N/A

Jo, 29.10.26

N/A

Vi, 30.10.26

N/A

Sâ, 31.10.26

N/A

Du, 01.11.26

N/A

Lu, 02.11.26

N/A

Ma, 03.11.26

N/A

Mi, 04.11.26

N/A

Jo, 05.11.26

N/A

Vi, 06.11.26

N/A

Sâ, 07.11.26

N/A

Du, 08.11.26

N/A

Lu, 09.11.26

N/A

Ma, 10.11.26

N/A

Mi, 11.11.26

N/A

Jo, 12.11.26

N/A

Vi, 13.11.26

N/A

Sâ, 14.11.26

N/A

Du, 15.11.26

N/A

Lu, 16.11.26

N/A

Ma, 17.11.26

N/A

Mi, 18.11.26

N/A

Jo, 19.11.26

N/A

Vi, 20.11.26

N/A

Sâ, 21.11.26

N/A

Du, 22.11.26

N/A

Lu, 23.11.26

N/A

Ma, 24.11.26

N/A

Mi, 25.11.26

N/A

Recenzii

8,1
Foarte bun
pe baza a 482 evaluări de la site-uri de 
top

Evaluat peste medie pentru Kirklareli

Recenzii oaspeți

Excelent65%
Foarte bun12%
Bun11%
Acceptabil5%
Deficitar7%

Facilități de top

  • WiFi în lobby
  • WiFi în camere
  • Spa
  • Parcare
  • Restaurant
  • Hotel bar

Toate facilitățile

Facilități proprietate

  1. centru afaceri
  2. lift
  3. Parcare
  4. terasă
  5. Servicii valet
  6. Bar
  7. seif în hotel
  8. Camere nefumători
  9. Restaurant
  10. Recepție 24 h
  11. Serviciu de spălătorie
  12. Spa

Wellness

  1. Saună
  2. tratamente corporale
  3. masaj cu pietre vulcanice

Facilități cameră

  1. duș
  2. TV
  3. uscător de păr
  4. încălzire
  5. Minibar
  6. TV-satelit
  7. Birou
  8. telefon
  9. cablu TV
  10. Wi-Fi gratuit în camere
  11. Televizor cu ecran plat
  12. Grădină sau curte

Caracteristici hotel

  1. Pentru familii

Locație

Yayla Mahallesi Yayla Caddesi, Mektep Sk. No:18 -20, 39000, Kirklareli, Turcia

Distanță față de Thrace Konak Hotel & Spa

Kirklareli:0.4 km

Burgas Airport:95.6 km

Explore nearby attractions

Informații despre proprietate

Yayla Mahallesi Yayla Caddesi, Mektep Sk. No:18 -20, 39000, Kirklareli, Turcia

Întrebări frecvente despre Thrace Konak Hotel & Spa

  • Există piscină la Thrace Konak Hotel & Spa?

    Nu, Thrace Konak Hotel & Spa nu oferă piscină.

  • Sunt permise animalele de companie la Thrace Konak Hotel & Spa?

    Nu, la Thrace Konak Hotel & Spa nu sunt permise animalele de companie.

  • Thrace Konak Hotel & Spa oferă parcare?

    Da, Thrace Konak Hotel & Spa oferă Parcare pentru oaspeți.

  • Care este ora de check-in și check-out la Thrace Konak Hotel & Spa?

    Check-inul la Thrace Konak Hotel & Spa este disponibil de la ora: . Check-outul poate fi făcut până la ora .

  • Unde este situat Thrace Konak Hotel & Spa?

    Thrace Konak Hotel & Spa este situat în Yayla Mahallesi Yayla Caddesi, Mektep Sk. No:18 -20, 39000, Kirklareli, Turcia.

Prețurile și disponibilitatea pe care le primim de la site-urile de rezervări se modifică în permanență. Aceasta înseamnă că este posibil să nu găsiți întotdeauna exact aceeași ofertă pe care ați văzut-o pe trivago atunci când ajungeți pe site-ul de rezervări.

Cele mai apreciate Hotels din Kirklareli

  • Bilgic Hotel
    Selectați datele pentru a vedea prețurile exacte
  • Alegere populară
    Inemare Hotel
    Selectați datele pentru a vedea prețurile exacte
  • Kıyıköy Resort
    Selectați datele pentru a vedea prețurile exacte
  • Te Ora Bağ Evi Bungalov
    Selectați datele pentru a vedea prețurile exacte
  • Hotel Rezve
    Selectați datele pentru a vedea prețurile exacte
  • Longoz Hotel
    Selectați datele pentru a vedea prețurile exacte
  • ATA DELUXE HOTEL
    Selectați datele pentru a vedea prețurile exacte
  • Atakale Butik Otel
    Selectați datele pentru a vedea prețurile exacte
  • Palivor Çiftliği
    Selectați datele pentru a vedea prețurile exacte

Alte cazări în Kirklareli

Categorii populare de hoteluri în Kirklareli

Destinații în apropiere de Thrace Konak Hotel & Spa