Selectați datele pentru a vedea prețurile exacte
Rotary Hotel Geneva - MGallery Collection
Rotary Hotel Geneva - MGallery Collection
Rotary Hotel Geneva - MGallery Collection
Rotary Hotel Geneva - MGallery Collection
Rotary Hotel Geneva - MGallery Collection

Comparați cu sejururi similare

Sejur selectat

  • WiFi gratuit
  • Parcare
  • Animale de companie
Selectați datele pentru a vedea prețurile exacte

Sejururi similare

    • WiFi gratuit
    • Parcare
    • Animale de companie
    Selectați datele pentru a vedea prețurile exacte
    • Parcare
    • Animale de companie
    • A/C
    Selectați datele pentru a vedea prețurile exacte
    • WiFi gratuit
    • Parcare
    • Animale de companie
    Selectați datele pentru a vedea prețurile exacte
    • WiFi gratuit
    • Piscină
    • Spa
    Selectați datele pentru a vedea prețurile exacte
    • WiFi gratuit
    • Parcare
    • Animale de companie
    Selectați datele pentru a vedea prețurile exacte
    • WiFi gratuit
    • Piscină
    • Spa
    Selectați datele pentru a vedea prețurile exacte
    • WiFi gratuit
    • Parcare
    • Animale de companie
    Selectați datele pentru a vedea prețurile exacte
    • WiFi gratuit
    • Animale de companie
    • A/C
    Selectați datele pentru a vedea prețurile exacte
    • WiFi gratuit
    • Parcare
    • Animale de companie
    Selectați datele pentru a vedea prețurile exacte
    • WiFi gratuit
    • Parcare
    • Animale de companie
    Selectați datele pentru a vedea prețurile exacte
    • WiFi gratuit
    • Spa
    • Parcare
    Selectați datele pentru a vedea prețurile exacte
    • WiFi gratuit
    • Spa
    • Parcare
    Selectați datele pentru a vedea prețurile exacte

Recenzii

8,8
Excelent
pe baza a 3.669 evaluări de la site-uri de 
top

Evaluat peste medie pentru Geneva

Recenzii oaspeți

Excelent68%
Foarte bun18%
Bun9%
Acceptabil0%
Deficitar5%

Facilități de top

  • WiFi în lobby
  • WiFi în camere
  • Parcare
  • Animale de companie
  • A/C
  • Restaurant
  • Hotel bar
  • Sală fitness

Toate facilitățile

Facilități proprietate

  1. Cafenea
  2. Vestibul/foaier
  3. Check-in/check-out expres
  4. lift
  5. Sală fitness
  6. Parcare
  7. terasă
  8. Servicii valet
  9. Animale de companie
  10. Bar
  11. seif în hotel
  12. Camere nefumători

Pentru copii

  1. Pătuț
  2. Servicii de îngrijire a copiilor
  3. Copiii au cazare gratuită

Wellness

  1. Saună
  2. Halat de baie

Facilități cameră

  1. Mașină de spălat vase
  2. Cadă
  3. masă de călcat
  4. Ferestre care se deschid
  5. TV
  6. uscător de păr
  7. încălzire
  8. fierbător de apă
  9. Aer condiționat
  10. oglindă machiaj
  11. Minibar
  12. Televiziune cu plată

Facilități sportive

  1. fitness

Caracteristici hotel

  1. Pentru familii

Accesibilitate

  1. Parcare pt. pers. cu dizabilități

Locație

18-20, Rue du Cendrier, 1201, Geneva, Elveţia

Distanță față de Rotary Hotel Geneva - MGallery Collection

Geneva Railway Station:0.4 km

Geneva:0.5 km

St. Pierre Cathedral:0.7 km

Reformer's Wall:0.8 km

Pregny Castle:3.1 km

Geneva International Airport:4.3 km

Explore nearby attractions

Informații despre proprietate

18-20, Rue du Cendrier, 1201, Geneva, Elveţia

Întrebări frecvente despre Rotary Hotel Geneva - MGallery Collection

  • Există piscină la Rotary Hotel Geneva - MGallery Collection?

    Nu, Rotary Hotel Geneva - MGallery Collection nu oferă piscină.

  • Sunt permise animalele de companie la Rotary Hotel Geneva - MGallery Collection?

    Da, Rotary Hotel Geneva - MGallery Collection are o politică pentru animale de companie care poate varia în funcție de tipul de cameră sau de disponibilitate. Vă rugăm să verificați direct cu hotelul pentru a afla mai multe despre politica lor pentru animale de companie.

  • Rotary Hotel Geneva - MGallery Collection oferă parcare?

    Da, Rotary Hotel Geneva - MGallery Collection oferă Parcare, Parcare pt. pers. cu dizabilități pentru oaspeți.

  • Care este ora de check-in și check-out la Rotary Hotel Geneva - MGallery Collection?

    Check-inul la Rotary Hotel Geneva - MGallery Collection este disponibil de la ora: . Check-outul poate fi făcut până la ora .

  • Unde este situat Rotary Hotel Geneva - MGallery Collection?

    Rotary Hotel Geneva - MGallery Collection este situat în 18-20, Rue du Cendrier, 1201, Geneva, Elveţia.

Prețurile și disponibilitatea pe care le primim de la site-urile de rezervări se modifică în permanență. Aceasta înseamnă că este posibil să nu găsiți întotdeauna exact aceeași ofertă pe care ați văzut-o pe trivago atunci când ajungeți pe site-ul de rezervări.

Cele mai apreciate Hotels din Geneva

  • Hotel St. Gervais
    Selectați datele pentru a vedea prețurile exacte
  • Hotel Suisse
    Selectați datele pentru a vedea prețurile exacte
  • Alegere populară
    Hotel de Geneve
    Selectați datele pentru a vedea prețurile exacte
  • ibis Genève Centre Lac
    Selectați datele pentru a vedea prețurile exacte
  • Hotel Cornavin
    Selectați datele pentru a vedea prețurile exacte
  • Marmont Hotel
    Selectați datele pentru a vedea prețurile exacte
  • Alegere populară
    ibis Genève Centre Nations
    Selectați datele pentru a vedea prețurile exacte
  • Hotel Le Montbrillant
    Selectați datele pentru a vedea prețurile exacte
  • Hotel Bristol
    Selectați datele pentru a vedea prețurile exacte

Destinații în apropiere de Rotary Hotel Geneva - MGallery Collection