Vedeți prețurile de la 8 site-uri
din830 lei
Hotel Edison
Hotel Edison
Hotel Edison
Hotel Edison
Hotel Edison

Comparați cu sejururi similare

Sejur selectat

  • WiFi gratuit
  • Parcare
  • A/C
Vedeți prețurile de la 8 site-uri
din830 lei

Sejururi similare

    • WiFi gratuit
    • Animale de companie
    • A/C
    Vedeți prețurile de la 7 site-uri
    din972 lei
    • WiFi gratuit
    • Parcare
    • Animale de companie
    Vedeți prețurile de la 9 site-uri
    din1.152 lei
    • WiFi gratuit
    • Animale de companie
    • A/C
    Vedeți prețurile de la 1 site
    din864 lei
    • WiFi gratuit
    • Parcare
    • Animale de companie
    Vedeți prețurile de la 10 site-uri
    din497 lei
    • WiFi gratuit
    • Animale de companie
    • A/C
    Vedeți prețurile de la 10 site-uri
    din1.007 lei
    • WiFi gratuit
    • A/C
    • Hotel bar
    Vedeți prețurile de la 4 site-uri
    din1.093 lei
    • Parcare
    • Animale de companie
    • A/C
    Vedeți prețurile de la 10 site-uri
    din765 lei
    • Parcare
    • A/C
    • Restaurant
    Vedeți prețurile de la 9 site-uri
    din1.273 lei
    • A/C
    Selectați datele pentru a vedea prețurile exacte
    • WiFi gratuit
    • Parcare
    • Animale de companie
    Vedeți prețurile de la 7 site-uri
    din1.615 lei
    • WiFi gratuit
    • Parcare
    • A/C
    Vedeți prețurile de la 8 site-uri
    din2.333 lei

Tendință preț

Pe baza celor mai mici prețuri de pe trivago din ultimele 30 de zile
1.066 lei
535 lei
0 lei

Lu, 26.10.26

N/A

Ma, 27.10.26

N/A

Mi, 28.10.26

N/A

Jo, 29.10.26

N/A

Vi, 30.10.26

N/A

Sâ, 31.10.26

N/A

Du, 01.11.26

N/A

Lu, 02.11.26

N/A

Ma, 03.11.26

N/A

Mi, 04.11.26

N/A

Jo, 05.11.26

N/A

Vi, 06.11.26

N/A

Sâ, 07.11.26

N/A

Du, 08.11.26

1.066 lei

Lu, 09.11.26

N/A

Ma, 10.11.26

N/A

Mi, 11.11.26

N/A

Jo, 12.11.26

N/A

Vi, 13.11.26

N/A

Sâ, 14.11.26

N/A

Du, 15.11.26

841 lei

Lu, 16.11.26

N/A

Ma, 17.11.26

N/A

Mi, 18.11.26

N/A

Jo, 19.11.26

N/A

Vi, 20.11.26

N/A

Sâ, 21.11.26

N/A

Du, 22.11.26

N/A

Lu, 23.11.26

N/A

Ma, 24.11.26

N/A

Mi, 25.11.26

N/A

Jo, 26.11.26

N/A

Vi, 27.11.26

N/A

Sâ, 28.11.26

N/A

Du, 29.11.26

N/A

Lu, 30.11.26

N/A

Ma, 01.12.26

N/A

Mi, 02.12.26

N/A

Jo, 03.12.26

N/A

Vi, 04.12.26

N/A

Sâ, 05.12.26

N/A

Du, 06.12.26

N/A

Lu, 07.12.26

N/A

Ma, 08.12.26

N/A

Mi, 09.12.26

N/A

Jo, 10.12.26

N/A

Vi, 11.12.26

N/A

Sâ, 12.12.26

N/A

Du, 13.12.26

N/A

Lu, 14.12.26

N/A

Ma, 15.12.26

N/A

Mi, 16.12.26

N/A

Jo, 17.12.26

N/A

Vi, 18.12.26

N/A

Sâ, 19.12.26

N/A

Du, 20.12.26

N/A

Lu, 21.12.26

N/A

Ma, 22.12.26

N/A

Mi, 23.12.26

N/A

Jo, 24.12.26

N/A

Vi, 25.12.26

N/A

Sâ, 26.12.26

N/A

Recenzii

7,9
Bun
pe baza a 45.966 evaluări de la site-uri de 
top

Evaluat peste medie pentru New York

Recenzii oaspeți

Excelent47%
Foarte bun26%
Bun15%
Acceptabil7%
Deficitar5%

Facilități de top

  • WiFi în lobby
  • WiFi în camere
  • Parcare
  • A/C
  • Restaurant
  • Hotel bar
  • Sală fitness

Toate facilitățile

Facilități proprietate

  1. Vestibul/foaier
  2. Check-in/check-out expres
  3. lift
  4. Sală fitness
  5. Parcare
  6. terasă
  7. Servicii valet
  8. Bar
  9. seif în hotel
  10. sală de conferinţă
  11. Camere nefumători
  12. calculator cu internet

Pentru copii

  1. Pătuț
  2. Mese pentru copii

Facilități cameră

  1. duș
  2. Ferestre care se deschid
  3. TV
  4. uscător de păr
  5. încălzire
  6. Aer condiționat
  7. Televiziune cu plată
  8. Birou
  9. Salon mic
  10. telefon
  11. Seif în cameră
  12. cablu TV

Facilități sportive

  1. fitness
  2. Traseu drumeție

Tema/tipul hotelului

  1. hotel convenții

Caracteristici hotel

  1. Pentru familii

Accesibilitate

  1. Parcare pt. pers. cu dizabilități

Alimente și băuturi

  1. Alimente vegetariene

Wellness

  1. Halat de baie

Locație

228 W 47th St, New York, 10036, Statele Unite ale Americii

Distanță față de Hotel Edison

New York:0.1 km

49th Street:0.2 km

Times Square:0.3 km

Grand Central Terminal:1.1 km

Madison Square Garden:1.2 km

Empire State Building:1.3 km

Flatiron Building:2.1 km

The Metropolitan Museum Of Art:2.9 km

One World Trade Center:5.7 km

Brooklyn Bridge:6.1 km

Statuia Libertății:9.3 km

Laguardia Airport:9.7 km

Explore nearby attractions

Informații despre proprietate

228 W 47th St, New York, 10036, Statele Unite ale Americii

Întrebări frecvente despre Hotel Edison

  • Există piscină la Hotel Edison?

    Nu, Hotel Edison nu oferă piscină.

  • Sunt permise animalele de companie la Hotel Edison?

    Nu, la Hotel Edison nu sunt permise animalele de companie.

  • Hotel Edison oferă parcare?

    Da, Hotel Edison oferă Parcare, Parcare pt. pers. cu dizabilități pentru oaspeți.

  • Care este ora de check-in și check-out la Hotel Edison?

    Check-inul la Hotel Edison este disponibil de la ora: . Check-outul poate fi făcut până la ora .

  • Unde este situat Hotel Edison?

    Hotel Edison este situat în 228 W 47th St, 10036, New York, Statele Unite ale Americii.

Prețurile și disponibilitatea pe care le primim de la site-urile de rezervări se modifică în permanență. Aceasta înseamnă că este posibil să nu găsiți întotdeauna exact aceeași ofertă pe care ați văzut-o pe trivago atunci când ajungeți pe site-ul de rezervări.

Cele mai apreciate Hotels din New York

  • Radio Hotel
    Vedeți prețurile de la 6 site-uri
    din928 lei
  • Hotel Riu Plaza New York Times Square
    Vedeți prețurile de la 8 site-uri
    din2.333 lei
  • Hotel Riu Plaza Manhattan Times Square
    Vedeți prețurile de la 9 site-uri
    din2.287 lei
  • The Manhattan Club
    Vedeți prețurile de la 8 site-uri
    din889 lei
  • Alegere populară
    New Yorker by Lotte Hotels
    Vedeți prețurile de la 11 site-uri
    din803 lei
  • Capital Hotel
    Vedeți prețurile de la 5 site-uri
    din530 lei
  • 414 Hotel
    Selectați datele pentru a vedea prețurile exacte

Destinații în apropiere de Hotel Edison