Selectați datele pentru a vedea prețurile exacte
Central Studios Hermannstadt
Central Studios Hermannstadt

Comparați cu sejururi similare

Sejur selectat

  • WiFi gratuit
  • A/C
Selectați datele pentru a vedea prețurile exacte

Sejururi similare

    • WiFi gratuit
    • Animale de companie
    • A/C
    din288 lei
    Vedeți prețurile de la 6 site-uri
    • WiFi gratuit
    • Parcare
    • Hotel bar
    din122 lei
    Vedeți prețurile de la 2 site-uri
    • WiFi gratuit
    • Parcare
    • A/C
    din241 lei
    Vedeți prețurile de la 5 site-uri
    • WiFi gratuit
    • Parcare
    • A/C
    din239 lei
    Vedeți prețurile de la 2 site-uri
    • WiFi gratuit
    • Piscină
    • Spa
    din310 lei
    Vedeți prețurile de la 5 site-uri
    • Parcare
    Selectați datele pentru a vedea prețurile exacte
    • Parcare
    • Animale de companie
    Selectați datele pentru a vedea prețurile exacte
    • WiFi gratuit
    Selectați datele pentru a vedea prețurile exacte
    • WiFi gratuit
    • Parcare
    • A/C
    Selectați datele pentru a vedea prețurile exacte
    • WiFi gratuit
    • Parcare
    Selectați datele pentru a vedea prețurile exacte
    • WiFi gratuit
    • Parcare
    • A/C
    Selectați datele pentru a vedea prețurile exacte

Tendință preț

Pe baza celor mai mici prețuri de pe trivago din ultimele 30 de zile
273 lei
135 lei
0 lei

Mon, 14.09.26

N/A

Tue, 15.09.26

N/A

Wed, 16.09.26

N/A

Thu, 17.09.26

N/A

Fri, 18.09.26

273 lei

Sat, 19.09.26

N/A

Sun, 20.09.26

N/A

Mon, 21.09.26

N/A

Tue, 22.09.26

N/A

Wed, 23.09.26

N/A

Thu, 24.09.26

N/A

Fri, 25.09.26

273 lei

Sat, 26.09.26

N/A

Sun, 27.09.26

N/A

Mon, 28.09.26

N/A

Tue, 29.09.26

N/A

Wed, 30.09.26

N/A

Thu, 01.10.26

N/A

Fri, 02.10.26

N/A

Sat, 03.10.26

N/A

Sun, 04.10.26

N/A

Mon, 05.10.26

N/A

Tue, 06.10.26

N/A

Wed, 07.10.26

N/A

Thu, 08.10.26

N/A

Fri, 09.10.26

N/A

Sat, 10.10.26

N/A

Sun, 11.10.26

N/A

Mon, 12.10.26

N/A

Tue, 13.10.26

N/A

Wed, 14.10.26

N/A

Thu, 15.10.26

N/A

Fri, 16.10.26

N/A

Sat, 17.10.26

N/A

Sun, 18.10.26

N/A

Mon, 19.10.26

N/A

Tue, 20.10.26

N/A

Wed, 21.10.26

N/A

Thu, 22.10.26

N/A

Fri, 23.10.26

N/A

Sat, 24.10.26

N/A

Sun, 25.10.26

N/A

Mon, 26.10.26

N/A

Tue, 27.10.26

N/A

Wed, 28.10.26

N/A

Thu, 29.10.26

N/A

Fri, 30.10.26

N/A

Sat, 31.10.26

N/A

Sun, 01.11.26

N/A

Mon, 02.11.26

N/A

Tue, 03.11.26

N/A

Wed, 04.11.26

N/A

Thu, 05.11.26

N/A

Fri, 06.11.26

N/A

Sat, 07.11.26

N/A

Sun, 08.11.26

N/A

Mon, 09.11.26

N/A

Tue, 10.11.26

N/A

Wed, 11.11.26

N/A

Thu, 12.11.26

N/A

Fri, 13.11.26

N/A

Sat, 14.11.26

N/A

Recenzii

9,4
Excelent
pe baza a 511 evaluări de la site-uri de 
top
  • Curățenie
    9,2
    Excelent
  • Locație
    9,2
    Excelent
  • Servicii
    9,0
    Excelent
  • Confort
    8,9
    Excelent
  • Facilități
    8,7
    Excelent
  • Calitate/Preț
    8,5
    Excelent

Facilități de top

  • WiFi în lobby
  • WiFi în camere
  • A/C

Toate facilitățile

Pentru copii

  1. Pătuț

Facilități proprietate

  1. Camere nefumători
  2. WiFi în zonele comune
  3. internet gratuit în zone publice
  4. Wi-Fi

Facilități cameră

  1. duș
  2. masă de călcat
  3. TV
  4. uscător de păr
  5. încălzire
  6. Aer condiționat
  7. oglindă machiaj
  8. Birou
  9. cablu TV
  10. Wi-Fi (cameră)
  11. cuptor cu microunde

Locație

Nicolae Balcescu Street no.34, 550159, Sibiu, România

Distanță față de Central Studios Hermannstadt

:0.1 km

Muzeul Național Brukenthal:0.2 km

Catedrala Mitropolitană Ortodoxă "Sfânta Treime":0.2 km

Palatul Brukenthal:0.2 km

Piața Mare:0.3 km

Biserica Romano Catolică "Sfânta Treime":0.3 km

Liceul "Samuel Brukenthal":0.3 km

Catedrala Evanghelică "Sfânta Maria":0.4 km

Podul Minciunilor:0.4 km

Turnul Sfatului:0.4 km

Sibiu:1.1 km

Aeroportul Internațional Sibiu:4.9 km

Explore nearby attractions

Informații despre proprietate

Nicolae Balcescu Street no.34, 550159, Sibiu, România

Întrebări frecvente despre Central Studios Hermannstadt

  • Există piscină la Central Studios Hermannstadt?

    Nu, Central Studios Hermannstadt nu oferă piscină.

  • Sunt permise animalele de companie la Central Studios Hermannstadt?

    Nu, la Central Studios Hermannstadt nu sunt permise animalele de companie.

  • Central Studios Hermannstadt oferă parcare?

    Nu, Central Studios Hermannstadt nu oferă parcare.

  • Unde este situat Central Studios Hermannstadt?

    Central Studios Hermannstadt este situat în Nicolae Balcescu Street no.34, 550159, Sibiu, România.

  • Ce atracții turistice sunt în apropierea hotelului Central Studios Hermannstadt?

Prețurile și disponibilitatea pe care le primim de la site-urile de rezervări se modifică în permanență. Aceasta înseamnă că este posibil să nu găsiți întotdeauna exact aceeași ofertă pe care ați văzut-o pe trivago atunci când ajungeți pe site-ul de rezervări.

Cele mai apreciate Hotels din Sibiu

  • Golden Tulip Ana Tower Sibiu
    Selectați datele pentru a vedea prețurile exacte
  • Alegere populară
    Am Ring Hotel
    din300 lei
    Vedeți prețurile de la 2 site-uri
  • Mercure Sibiu Airport
    din303 lei
    Vedeți prețurile de la 9 site-uri
  • Hotel Stefani
    din292 lei
    Vedeți prețurile de la 4 site-uri
  • Mercure Sibiu Arsenal
    din441 lei
    Vedeți prețurile de la 6 site-uri
  • Hotel Sonne
    din265 lei
    Vedeți prețurile de la 2 site-uri
  • Brekner Rooms
    Selectați datele pentru a vedea prețurile exacte
  • Pension Alexia
    din180 lei
    Vedeți prețurile de la 2 site-uri
  • Hotel Gallant
    din291 lei
    Vedeți prețurile de la 2 site-uri

Destinații în apropiere de Central Studios Hermannstadt